Yağ Fıçısından Yapılmış Koltuk Takımı

Yağ Fıçısından Yapılmış Koltuk Takımı

Boş yağ fıçısını eğin, bükün ve boyayın karşınıza böyle bir manzara çıksın. Eğer etrafınızda boş yağ fıçısı veya büyük fıçılar varsa onları atmayın. Onları bir araya getirin ve evinizin bahçesine yada köyünüze çok güzel oturmalık gruplar yapın.

Yağ fıçısı değerlendirme çalışmaları arayanlar olabilir diye paylaştığım bu güzel çalışma sizinde işinize yarayabilir. Boş fıçıları boyayarak onları koltuk yapabilir ve bahçenizde kullanabilirsiniz.

Gerçekten değişik bir çalışma ve yaptıktan sonra üzerini yumuşak bir kumaşla da kaplayabilirsiniz. Yada yastık yada kılıf hazırlayabilirsiniz. Bu tür güzel değerlendirme çalışmaları ile evinizi dekoratif anlamda güzelleştirebilirsiniz. Benzer değerlendirme fikirlerini sitemizde fazlaca bulacaksınız. Kolay gelsin.

 
 

yag-ficisinden-koltuk-takimi

 

Duvardaki Küf Nasıl Temizlenir? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. duvardaki küf nasıl temizlenir, duvarlardaki küfler nasıl temizlenir ve küf nasıl engellenir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir