Yağlı Kağıttan Külah Yapımı Resimli Anlatım

Yağlı Kağıttan Külah Yapmak

Bu yazımızda sizlere yağlı kağıttan külah yapımı ile ilgili bilgiler vereceğiz. Bu sayede kolay bir şekilde yağlı kağıttan külah yapılışı ile ilgili bilgiler edinmiş olacaksınız. Resimli anlatımlardan öğrendikten sonra sizde evinizde kolay yağlı kağıttan külahları yapabileceksiniz.

Evde yağlı kağıttan külah nasıl yapılır diyenler olacağı için bu tür çalışmaları her zaman paylaşmak istemişimdir. Altta yer alan paylaşımda adım adım ne yapmanız gerektiği açıklanmış.

Yağlı kağıtla yaptığınız külahla sıkma torbası olarak her türlü işleminiz de kullanabilirsiniz. Ev hanımlarının en çok ihtiyacı olan şeylerden birisi olduğunu söylemek isterim. Sizde bu güzel fikri öğrendikten sonra başkalarına da öğretebilirsiniz. Kolay gelsin.

yagli-kagittan-kulah-yapimi

yagli-kagittan-kulah-yapimi2

yagli-kagittan-kulah-yapimi3

 
 

yagli-kagittan-kulah-yapimi4

yagli-kagittan-kulah-yapimi5

yagli-kagittan-kulah-yapimi6

 

Keçeden Araba Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçe oyuncak araba yap, kağıt araba şablonu ve keçe araba örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir