Yaprak Silüetli Tablo Yapılışı Resimli Anlatım

Yaprak Silüetli Tablo Yapılışı Resimli Anlatım

Tablo yapmakla uğraşıyorsanız, tablo yapmayı seviyorsanız bu çalışma tam size göre… Resimli anlatımdan yararlanarak evinize veya iş yerinize çok şık tablolar yapabilirsiniz. Duvara kanvas tablo yapmak isteyenler için iyi bir çalışma olacağını düşünüyorum.

Kanvas tablo örnekleri ve yapımıyla alakalı çalışmalar arıyorsanız, bu güzel örnek çok işinize yarayacak. Yaprak desenli kanvas tablo yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Yapımı zor olmayan çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve çok güzel sanat eserleri ortaya çıkarabilirsiniz.

 
 

Kolay olan çalışmalarla evinizi güzelleştirebilir veya sevdiğiniz kişilere hediye olarak da vermeyi düşünebilirsiniz. Satış amaçlı da farklı çalışmalar yapıp iyi paralar kazanacağınızı söyleyebilirim. Kolay gelsin.

yaprak-silüetli-tablo-yapılısı

 

Bebek Sarkaç Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bebek sarkaç nasıl yapılır, bebek sarkaç süsü ve bebek sarkaç süsü yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir