Yeni Araba Maket Şablonları 2016

Yeni Araba Maket Şablonları 2016

Yine araba maket şablonları ile karşınızdayım. Bu araba maketleri ise tamamen farklı ve çok güzeller… sizde evinizde bu tür çalışmaları yapmayı çok seviyorsanız? bu yazımda paylaşacağım araba maketi yapmak için kullanacağınız şablonları çok beğeneceksiniz.

 
 

Birbirinden güzel araba maketlerinin şablonlarını paylaşacağım yazımdaki değişik araba maketlerini eğlenerek yapacak ve keyifli zamanlar geçirebileceksiniz. Bu tür çalışmaları çocuklarınızla birlikte yapmanızı öneririm. Çünkü hem eğlenceli hem de keyifli zaman geçirmenizi sağlamaktadır. Çocuklarınız ile birlikte bu çalışmaları yaptığınızda hem onların el işi kabiliyetleri gelişmiş olur. Hem de siz çocuklarınızla birlikte keyifli zaman geçirmiş olursunuz. Araba maket şablonlarını sitemizde maket kategorisinde çokça bulabilirsiniz. Değişik maket çalışmalarını sizlere buldukça paylaşmaya devam edeceğim.

source : http://www.okuloncesihersey.net/hazir-maket-sablonlari-araba-1.html

Vorlage Modellautos – modèle de voiture modèle – template model car

 

Karton Türk Savaş Gemisi Maketi Şablonu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cardboard model ships, karton gemi maket şablonu ve karton gemi modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir