Yeni En Güzel Lif Modelleri

Yeni En Güzel Lif Modelleri

Değişik farklı ve ilginç lif örneklerini her zaman hevesle bulup, paylaşmak istemekteyiz. Çünkü gün geçtikçe birçok bayan değişik çalışmalar ortaya çıkartmaktadırlar. Yeni en güzel lif modellerini bulacağınız bu başlığımda ki örnek lif modellerini çok beğeneceksiniz.

Yeni lif örnekleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımda yine sizlere yeni güzel lif örneklerinin videolarını da paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Sizlerde evinizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız mutlaka bize gönderin yayınlayalım. Farklı lif modellerini yine bu yazımın sonundaki benzer çalışmalar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda yine birbirinden güzel ve şık lif örneklerini tanıtacağız. Sizlere bunları tanıtmamızın amacı, lif örme işlerini seviyorsanız, bu resimlerden esinlenebilir veya fikir sahibi olabilirsiniz. Böylece güzel lif modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

2015-lif-modelleri

2015-lif-modelleri2

2015-lif-modelleri3

2015-lif-modelleri4

 
 

2015-lif-modelleri5

2015-lif-modelleri6

2015-lif-modelleri7

2015-lif-modelleri8

2015-lif-modelleri9

2015-lif-modelleri10

2015-lif-modelleri11

2015 Fasermodelle – 2015 modèles de fibres – 2015 fiber models

 

Evde Kolay Kasnakta Lif Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Fasergestrick, Fasern in den Reifen ve fiber knit hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir