YENİ KIVRIM ÖRGÜ AT KUYRUK SAÇ MODELİ YAPMAK

Yeni kıvrım örgü at kuyruk saç modeli yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde deneyebilirsiniz. Kıvrım örgü at kuyruk saç modeli için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel modeli uygulayabilirsiniz.

Günlük olarak kullanabilirsiniz. Yada gece davetlerinde de elbiselerinize uyumlu saç modeli olarak da tercih edebilirsiniz.

Sitemizdeki saç modelleri bölümünde daha değişik günlük saç modelleri, yeni saç modeli, at kuyruk saç modeli ve daha birçok farklı saç modellerini sitemizde bulabilirsiniz.

Anlatımlı olmaları sayesinde de birkaç adımda aynısını yapabilir ve herkesten değişik saç modeline sahip olabilirsiniz. Şimdi sizleri örnek kıvrımlı saç modeli ile baş başa bırakıyorum.

 
 

yeni-kivrim-orgu-at-kuyruk-sac-modeli-yapmak

source

 

AHŞAP PALETTEN BAHÇEYE TAKIM ASKILIĞI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap paleti duvara askı yapmak, ahşap paletle bahçeye duvar askısı yapmak ve ahşap paletle takım alet dolabı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir