Yeşil Lif Modelleri Resimli Videolu

Yeşil Lif Modelleri Resimli Videolu

Yeşil renk tonları kullanılarak örülen en güzel lif modellerini bu yazımızın altında bulabilirsiniz. Örneklerini çıkarabilir ve sizde kendinize yeşilin güzel tonlarından harika banyo lifleri örebilirsiniz. Bu yazımda sizlere en güzel yeşil lif modellerini paylaştım. Umarım beğenirsiniz.

Yeşil rengi çok güzel ve benim en sevdiğim renklerden birisidir. Çünkü ağaç yeşil, doğa yeşil yaşam deyince aklımıza ilk gelen renktir yeşil… sizlerde evinizde yeşil lif örnekleri yapıyorsanız mutlaka bize gönderin isminizle yayınlayalım. Bu yazımda paylaştığım yeni yeşil lif örneklerini çok seveceksiniz. Hem örnek resimler hem de video paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Değişik lif modelleri arıyorsanız sitemizdeki lif kategorilerine mutlaka bakmalısınız. Kolay gelsin.

 
 

Sizlerde bu tür güzel çalışmalarınızı bize gönderin yayınlayalım.

grün Leben – vie verte – green life

 

Zigzag Örgü Lif Modeli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cross fiber, Querfaser ve transversale de fibre hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir