Yumurta Kolisinden Ayna Yapımı

Yumurta Kolisinden Ayna

Yumurta kolisi kullanarak süslü harika aynalar yapabilirsiniz. Bunun için boşalan yumurta kolilerini bir araya getirin ve resimli anlatımda gösterildiği gibi sizde bir aynanın etrafına bu çalışmayı yapın. Evde mutlaka yumurta kutusu veya kolisi vardır. Yoksa bile ilk satın alacağınız yumurta kolisini bu güzel çalışmayı yapmada kullanabilirsiniz.

Bu tür kartondan çiçek yapımı veya kartondan ayna yapımı çalışmalarını ben çok seviyorum. Hem güzel uğraşlar oluyor. Hem de kısa sürede yapıldığı için her zaman öneriyorum. Benzer çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

yumurta-kolisinden-ayna-yapimi

 
 

yumurta-kolisinden-ayna-yapimi2

spiegeln die Eierkarton – mirror the egg carton – refléter la boîte à œufs – spejle æggebakke – espelhar a caixa de ovos – specchio cartone di uova

 

Tığ İşi Çiçek Motifi başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tığ işi çiçek motif resmi, tığ işi çiçek motif yapımı ve tığ işi çiçek motifi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir