Yumurta Kolisinden Çiçek Buketi Yapılışı Resimli Anlatım

Yumurta Kolisinden Çiçek Buketi Yap

Karton yumurta kolisinden gül yapılışı, yumurta kolisinden çiçek yapımı ile ilgili paylaşımlarımız olmuştu. Bu yazımızda ise 6 ‘lık paketlerde satılan yumurta kolisinden yapılan güzel bir çalışmayı karşınıza getiriyoruz.

Yumurta kutusu değerlendirme çalışması olarak bir başka proje de bu oluyor. Bu güzel çalışma sayesinde çiçek buketi yapabilirsiniz. Evinizin kapısına süs yapabilirsiniz. Yumurta kolisinden kapı süsü yapmak veya yumurta kutusundan çiçek buketi yapıp süs amaçlı da kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

bouquet of flowers from the egg carton – Blumenstrauß aus dem Eierkarton – bouquet de fleurs de la boîte à œufs – buquê de flores a partir da caixa de ovos – mazzo di fiori da cartone di uova – buket blomster fra æggebakke

 

Yumurta Kolisinden Gül Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. yumurta kolisinden çiçek nasıl yapılır, yumurta kolisinden çiçek yapılışı ve yumurta kolisinden çiçek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir