Yumurta Kolisinden Çiçek Nasıl Yapılır?

Yumurta Kolisinden Çiçek Nasıl Yapılır?

Yumurta aldıktan sonra boşalan karton kolileri atmayın. Bunları kullanarak harika çiçek çalışmaları yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere yumurta kolisi kullanarak nasıl kolay çiçek yapılacağını göreceksiniz. Yumurta kutusundan çiçek yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışma da öncelikle ne yapmanız gerektiği tek tek açıklanmış.

Altta yumurta kutuları mavi gibi gözükse bile bizdekiler gridir. Bu yüzden sprey boya ile istediğiniz boyaya boyadıktan sonra kurumasını bekleyebilir ve bu işlemlere öylece başlayabilirsiniz.

Sizde evde yumurta kolisinden çiçek yapıp yapay çiçek çalışmaları ile boş duran vazolarınızı donatabilirsiniz. Ancak dikkat edin, ıslanmasınlar. Çünkü karton malzemesi olduğu için eriyip bozulabilirler. Kolay gelsin.

 
 

yumurta-kolisinden-cicek-yapimi

die Eierkarton Blumen – the egg carton flowers – les fleurs de carton d’oeufs – i fiori di cartone uovo – as flores caixa de ovos – de æggebakke blomster

 

Pipet ve Pet Bardaktan Abajur Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kolay abajur yapımı, pet bardaktan abajur yapılışı ve pipet ile abajur yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir