YUMURTA KOLİSİNDEN ÇİÇEKLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK

Yumurta kolisinden çiçekli kapı süsü yapmak için bulduğum bu şık çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Daha önce yumurta kutusundan yapılanları çoğu kez paylaştığımı hemen bu yazımın altındaki benzer çalışmalardan anlayabilirsiniz.

Gerçekten yumurta kolisinden değişik ve ilginç çalışmalar yapılıyor. Hem eğlenceli çalışmalar hem de farklı süs çalışmaları ile hem gününüzü eğlenceli geçirmiş oluyorsunuz.

Hem de bu tür süs çalışmaları ile evinizde yapay çiçek, kapı süsü veya oyuncak dahi yapabiliyorsunuz. Daha önce yumurta kolisinden oyuncak yapmak ve çiçek yapmak gibi çeşitli çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Hatta onlar çok beğenilmişti. Bu yazımdaki de beğenilecek gibi düşünüyorum. Çünkü hem değişik bir kapı süsü çalışması hem de zorlanmadan yapabilirsiniz.

Yumurta kolisinden kapı süsü yapmak için sanırım ilk paylaşımım bu olsa gerek. Şimdi çalışmanın resimli anlatımı ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

yumurta-kolisinden-cicekli-kapi-susu-yapmak

source

 

KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım hayvan çizmek, anlatımlı hayvan çizimleri ve basit hayvan çizimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir