Yumurta Kolisinden Gül Yapılışı Resimli Anlatım

Yumurta Kolisinden Gül Yap

Yumurta kolisinden yapılanları daha önceden paylaşmıştık. Yine sizlere yumurta kolisinden gül yapılışı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşıyoruz. Yumurta kutusu değerlendirme çalışması olarak bu güzel projeyi boş bir zamanınızda yapmalısınız. Gerçekten eğlenceli ve bittiğinde ortaya harika bir çalışmanın çıktığını söyleyebilirim.

 
 

Yumurta kutusu şekil olarak bu tür çalışmaları yapmaya müsait. Her zaman karton değerlendirme veya kartondan bir şeyler yapmak için çalışmalar bulmuş ve paylaşmışımdır. Bu güzel çalışmayı da seveceğinizi düşünüyorum.

rose from the egg carton – stieg aus dem Eierkarton – est passé de la boîte à œufs – levantou-se da caixa de ovos – è passato da cartone di uova – steg fra æggebakke

 

Ayçiçeği Nakış Şemaları başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ayçiçeği nakış desenleri, ayçiçeği nakış örnekleri ve ayçiçeği nakış şablonları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir