Yumurta Kolisinden Kirpi Yapımı

Yumurta Kolisinden Kirpi Yap

Yumurta kolisinden yapılanlar köşesinde yine bu gün sizlere yumurta kolisi kullanarak neler yapılacağını göstereceğiz. Bu yazımızda sizlere yumurta kolisinden kirpi yapılışı ile ilgili resimli anlatım sunacağız. Farklı bir çalışma yapmak isteyenlere iyi bir çalışma örneğidir.

Evde yumurta kutusundan minyatür kirpi süs yapmak için bu güzel çalışmadan yararlanabilirsiniz. Kolay şekil verilebildiği için yumurta kolisinden her zaman bir şeyler yapılmıştır. Bu yüzden yumurta kutusunu atmayın ve çok güzel şeyler yapılabileceğini düşünün.

Sitemizde bu tür güzel çalışmalara da sıkça rastlayabilirsiniz. Hepsini de kolayca yapabilirsiniz. Yumurta kolisinden oyuncak yapabilir veya süs yapıp evde kullanabilirsiniz. Gerçekten değişik ve güzel şeyler yapılıyor. Kolay gelsin.

 
 

yumurta-kolisindan-kirpi-yapimi

 

Plastik Kaşıktan Lale Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. plastik kaşıktan lale nasıl yapılır, plastik kaşıktan lale yapılışı ve plastik kaşıktan lale yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir