Yumurta Kutusundan Neler Yapılır?

Yumurta Kutusundan Neler Yapılır?

Yumurta kolilerini veya yumurta kutularını atmayın. Onlarla neler yapılıyor neler… Resimli anlatımları gördüğünüzde, evinizde görevi biten yumurta kolisinden veya yumurta kutusundan harika süsler yada objeler yapıldığını göreceksiniz.

Yumurta kutusundan neler yapılır adlı başlığımızda sizin için yumurta kolisinden neler yapılır? hepsinin resimli anlatımlarını paylaşacağız.

yumurta-kolisinden-neler-yapilir

yumurta-kolisinden-sus-yapimi

yumurta-kolisinden-yapilan-cicekler

yumurta-kolisinden-yapilan-etkinlikler

yumurta-kolisinden-yapilanlar

 
 

yumurta-kutusundan-kapi-susu-yapimi

yumurta-kutusundan-neler-yapilir

yumurta-kutusundan-tablo-yapimi

yumurta-kutusundan-yapilan-calismalar

yumurta-kutusundan-yapilan-projeler

quelli a base di scatole di uova – those made from egg boxes – ceux fabriqués à partir de boîtes d’œufs – solche aus Eierkartons hergestellt – dem fremstillet af æggebakker – aqueles feitos a partir de caixas de ovos

 

Örgü Bebek Hırkaları başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bebek hırkaları 2015, bebek hırkaları 2016 ve en yeni bebek hırkaları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir