YÜN İPTEN BÜYÜK PONPON TOP YAPMAK

Yün ipten büyük ponpon top yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı yün ipten ponpon top yapmak için adımları takip ederek sizde çok güzel ponpon top yapabilir ve çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Bu tür sağlıklı çalışmalar sayesinde çocuklarınıza keyifle oynayabilecekleri güzel oyuncaklar da yapmış olursunuz. Daha önce küçük ponpon yapmayı çatalla yapılışını paylaşmıştık. Anlatımlı çalışmalar hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak.

Onları da incelemenizi tavsiye ediyorum. Kendin yap kategorisinde daha değişik çalışmalara da ulaşabilirsiniz. Anlatımlı ponpon yapımı sayesinde sizde kısa sürede çok güzel ponpon top veya süs yapmayı öğrenebilirsiniz.

Kısa sürede çok güzel ponpon top yapabilir ve evinizi süslemede de kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaların nasıl yapıldığını da öğrenerek, ileride lazım olabileceğini düşünebilirsiniz.

 
 

Anlatımlı ponpon yapımıyla ilgili renk seçimi size ait. İstediğiniz bir renkle bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Adım adım ponpon yapımıyla ilgili çalışma ise şöyle ;

source

yun-ipten-buyuk-ponpon-top-yapmak

 

YÜN İPTEN KOLAY BİLEKLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım bileklik yapmak, anlatımlı bileklik nasıl yapılır ve anlatımlı yün ip bileklik hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir