Şeker Nasıl Yapılır

Şeker Nasıl Yapılır

Günlük olarak sofralarımızdan uzaklaştıramadığımız hem dost hem de bir o kadar düşman olan şekerin nasıl yapıldığı ile ilgili tanıtım videosunu sizlere bu yazımızda paylaşacağız. Ancak şekeri fazla tüketmemeniz gerektiğini de belirtmek isteriz. Bu yazımda sizlere belgesel tadında bilgi verecek olan güzel bir çalışma paylaşacağım. Günlük hayatımızdan eksik etmediğimiz şekerin nasıl yapıldığı ile ilgili güzel bir çalışmayı sizlerin önüne getiriyorum.

Şeker nasıl yapılır? diye merak ediyorsanız, bu yazımda paylaşacağım anlatımlı videoyu izleyerek sizde sofralarımızdan eksik etmediğimiz şekerin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Şeker nasıl yapılıyor? diyorsanız yazımda paylaşacağım anlatımlı çalışmayı mutlaka izlemelisiniz. Bu sayede şekerin nasıl yapıldığını? ve nelerden yapıldığını? öğrenebilirsiniz. Kısacası bu yazımda sizlere şeker nasıl yapılır? ile ilgili güzel bir belgesel tadında çalışma paylaşacağım. Kolay gelsin.

 
 

seker-nasil-yapilir

Şekerin yapılışı videosu :

Pancardan üretilen şekeri birçok alanda kullanmaktayız. Yemeklerimizde, içeceklerimizde veya yapacağımız her tatlı maddesinde muhakkak şekeri kullanırız. Ancak şeker fazla kiloya sebep olabilen kötü de bir dosttur. Bu yüzden şeker ile aranızı biraz açmanız gerekiyor.

la production de sucre – sugar production – Zuckerherstellung

 

Evin Zeminine Çiçek Desenleri Yapma başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Blumenmuster Stock, chaussée motif floral ve çiçek desenli zemin yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir