Nelerden Çanta Yapılır?

 

 

0

 

Nelerden Çanta Yapılır?

Bir önceki nelerden çanta yapabiliriz paylaşımımızda belirttiğimiz gibi evde basit malzemeler kullanarak kendinize şık ve kullanışlı çanta modelleri yapabilirsiniz. İsterseniz bu güzel çalışmalarınızı sosyal medya hesaplarınız üzerinden tanıtabilir ve satışa sunabilirsiniz. Bu başlıkta paylaştığım örnek çalışmalar sayesinde nelerden çanta yapılır? sorunuza da azda olsa cevap almış olacaksınız.

Sitemizde kendin yap kategorisinde birçok malzemeden veya materyalden çanta yapılışını anlatan anlatımlı çalışmaları paylaştım. Yine geri dönüşüm ve değerlendirme yenileme kategorilerinde de eski eşyalardan çanta yapımı ile ilgili çalışmaları bulabilirsiniz. Düşünün çöp poşetinden bile çok güzel çantalar yapılabilmektedir. Gerisini siz düşünün…

Bu yazımızda da sizlere kot çanta nasıl yapılır? bununla ilgili resimli bilgiler vereceğiz. Bu tür çalışmalar yaparak evden ek gelir etme imkanınız da olabilmektedir. Böylece evinize katkıda bulunabilir ve yaptığınız çantaları sattıkça para kazanabilirsiniz. Kot çanta için öncelikle malzemeler sadece eski kullanmadığınız kot pantolonlar, kot etekler, kot cinsi her türlü elbise olabilir.

nelerden-canta-yapilir

Bu çanta modeli için yapımcıları farklı işlemeler kullanmışlar. Sizde iğne ile bu şekilde işlemeler yapabilir ve oluşturacağınız çantanızı güzelleştirebilirsiniz.

 

 

nelerden-canta-yapabiliriz

nelerden-canta-yapilabilir

Gerçekten şık ve kullanışlı çantalar yapabilirsiniz. Yeter ki hayal edin ve hayal gücünüzle değişik fikirler bulun ve bunu çalışmalarınıza yansıtın.

kottan-canta-yapimi

 

einfache Tasche – simple sac – simple bag

 

 

Daha önce paylaştığımız Çeyizlik En Güzel Lif Modelleri Resimli başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir