NOKTALI TIRNAK SÜSÜ YAPMAK

1x1.trans

Noktalı tırnak süsü yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı tırnak süsü yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kendinize veya sevdiklerinize yapabilirsiniz. Aşamalı çalışmayı yaparken zorlanmayacağınızı belirtmeliyim.

Noktalı tırnak süsü yapmak için paylaştığım çalışma da önce istediğiniz bir renge tırnağınızı boyayıp, daha sonra yara bandı veya delik olan bir bant kullanarak bu süsleme çalışmasını kolayca yapabilirsiniz. Anlatımlı tırnak boyama resimleri sayesinde sizde kısa sürede çok güzel tırnak süsleri yapabilirsiniz.

Anlatımlı tırnak süsü çalışması sayesinde sizde bu tür süsleme çalışmaları ile etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


source

noktali-tirnak-susu-yapmak

KOLAY TIRNAK SÜSÜ YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*