ÖĞRETİCİ KADİFE KUMAŞ EL ÇANTASI YAPMAK

 

 

0

 

Öğretici kadife kumaş el çantası yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kendinize veya sevdiğiniz birisine yapabilirsiniz. Öğretici çalışma sayesinde nasıl çanta yapacağınızı öğrenebiliyorsunuz. Kısa sürede kumaş malzemenizi temin ettikten sonra kalıbı çıkarıp, aynısını kısa sürede yapabilirsiniz.

Anlatımlı kumaş çanta çalışması sayesinde sizde zorlanmadan çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma üzerinde yapmanız gerekenler adım adım verilmiş. Kumaş çanta örneklerini hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Kadife kumaş çanta yapmak için paylaştığım çalışma da ki şablonu terziye veya terzilik yapan kişilere verip, onlara da yaptırabilirsiniz.

Kolay çanta yapmak için paylaştığım diğer çalışmaları keçe, kumaş ve kendin yap kategorilerinde bulabilirsiniz. Hemen bu yazımın altında da benzer kolay çanta yapımıyla ilgili çalışmalara ulaşabilirsiniz. Öğretici kadife kumaş çanta yapmak veya benzer çantalar sayesinde sizde elbiselerinize uyumlu çantalar yapabileceksiniz.

 

 

Malzemeyi kendinize göre değiştirebilir ve daha şık çantalar yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ogretici-kadife-kumas-el-cantasi-yapmak

source

Daha önce paylaştığımız KEÇE OYUNCAK KUALA YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir