ÖĞRETİCİ KUMAŞ FİYONK YAPIMI

 

 

0

 

Öğretici kumaş fiyonk yapımı arıyorsanız, artık buldunuz. Bu güzel çalışmayı sizde öğrenerek kısa sürede kumaşla nasıl fiyonk yapılacağını öğrenebilirsiniz. Sitemizde daha önce bolca paylaştığımız bu güzel kendin yap çalışmasını sizde zorlanmadan öğrenerek kısa sürede yapabilirsiniz.

Evde kolay fiyonk yapmak için paylaştığımız aşamalı çalışmada ütüyle düzeltildikten sonra kıvrımlanan kumaş parçaları daha sonra fiyonka dönüştürülüyor. Sizde zorlanmadan yapabilir ve bu tür çalışmaların yapılışını öğrenerek bilmeyenlere de öğretebilirsiniz.

 

 

Evde fiyonk yapıp farklı farklı yaptığınız fiyonkları satıp para da kazanabilirsiniz. Toplu siparişler alabilir ve iyi paralar kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve sevimli kumaş değerlendirme çalışması sayesinde fiyonk yapma çalışmasının detaylı anlatımlı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

ogreticili-kumas-fiyonk-yapimi

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞ BEBEK AYAKKABI MODELİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir