ÖĞRETİCİ ÖRGÜ KABARIK SAÇ MODELİ YAPMAK

 

 

0

 

Öğretici örgü kabarık saç modeli yapmak için paylaştığım bu enfes saç modeli çalışmasını beğeneceğinizi düşünüyorum. Çünkü benim çok hoşuma gitti ve ilk fırsatta yapmayı düşünüyorum.

Yapımı anlatımlı olarak karşımıza çıkan çalışmayı sizde kendinize yapmayı düşünebilirsiniz. Öğretici örgü kabarık saç modeli yapmak için daha önce de birçok şekilde anlatımını paylaştığımı hatırlıyorum.

Onlara sitemizdeki saç modelleri bölümünden ulaşabilirsiniz. Hatta bu yazımın altında da 15 adet farklı saç modeli karşınıza çıkacak. Onlara da muhakkak göz atmanızı öneriyorum.

Anlatımlı olması sayesinde siz yapamasanız bile birisine resimli anlatımı göstererek kısa sürede saçlarınıza bu çalışmayı yapmalarını isteyebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

ogretici-orgu-kabarik-sac-modeli-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir