ÖĞRETİCİ YASTIK SÜSÜ YAPMAK

ogretici-yastik-susu-yapmak-502x415

Öğretici yastık süsü yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını sizde öğrenip yapabilirsiniz. Kolayca yapıp evinizdeki yastıklara çok güzel işlemeli veya boncuklu süsler yapabilirsiniz. Bu tür yastık süsleri artık çok moda ve herkes çok beğeniyor.

Yapımını öğrenerek sizde normal bir yastığı bu şekilde güzel işlemeli veya süslü yastık modeline dönüştürebilirsiniz. Anlatımlı yastık süsleme çalışmalarını daha önce de sitemizde paylaşmıştık. Onları da sitemizde bulup inceleyebilirsiniz.

Hatta benzer çalışmalar hemen bu makalenin altında karşınıza çıkacak. Mutlaka onlara da göz atın. Anlatımlı kolay yapılan yastık süs örnekleri ile kısa sürede çok güzel süsleme çalışmaları yapabilirsiniz. Kolayca yapıp dekoratif yastıklarla evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

ogretici-yastik-susu-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*