OKUL ÖNCESİ ANLATIMLI KARTON HOROZ YAPMAK

 

 

0

 

Okul öncesi anlatımlı karton horoz yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmaları sizde çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Hem yapımı kolay hem de bittiğinde güzel bir maket süs olarak evinizde kullanabilirsiniz.

Kartondan horoz yapmak için daha önce tavuk veya civciv çalışması paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta kağıt tabaktan tavuk yapmak diye sitemizdeki arama kutusunda aratırsanız benzer çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Hatta bu yazımın hemen altında horoz veya tavuk maketi yapmak için örnek çalışmalar da karşınıza çıkacaktır. Onlara da göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Okul öncesi çalışması olarak adlandırdığımız bu güzel çalışmayı maket olarak yapmayı düşünebilirsiniz. Okul öncesi karton horoz yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde çocuklarınıza bu güzel çalışmayı yaparken yardımcı olabilirsiniz.

Benzer çalışmaları yine buldukça sizlere anlatımlı resim olarak paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

okul-oncesi-anlatimli-karton-horoz-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir