Okul Öncesi Kağıttan 3 Boyutlu Doğum Günü Pastası Yapmak

 

 

0

 

Evde kağıttan yapılan çalışmaları daha önce de paylaşmıştım. Okulda çocuklara verilen kağıttan proje yapma çalışmalarına örnek olacak güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da okul öncesi kağıttan 3 boyutlu doğum günü pastası yapmak için güzel bir anlatımlı resim bulunuyor.

Adımları uygulayarak çocuğunuzla veya kendiniz çok kolay bir şekilde bu güzel 3 boyutlu çalışmayı yapabilirsiniz. Aslında bu çalışmaya origami sanatıyla yapılan kağıttan pasta çalışması da diyebiliriz.

Çünkü efektli bir kağıttan çalışma olduğunu söyleyebiliriz. Evde okul öncesi yapılan çalışmaları sitemizde hatta bu yazımın hemen altında görebilirsiniz.

Kağıttan 3 boyutlu kalp yapmak veya benzeri çalışmaları hemen bu makalemin altında bulabilirsiniz. Şimdi sizleri kağıttan üç boyutlu çalışma yapmak için resimli örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

okul-oncesi-kagittan-3-boyutlu-dogum-gunu-pastasi-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7495.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Fimo Hamurundan Kayıp Balık Nemo Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir