Okul Öncesi Kağıttan 3 Boyutlu Doğum Günü Pastası Yapmak

1x1.trans

Evde kağıttan yapılan çalışmaları daha önce de paylaşmıştım. Okulda çocuklara verilen kağıttan proje yapma çalışmalarına örnek olacak güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da okul öncesi kağıttan 3 boyutlu doğum günü pastası yapmak için güzel bir anlatımlı resim bulunuyor.

Adımları uygulayarak çocuğunuzla veya kendiniz çok kolay bir şekilde bu güzel 3 boyutlu çalışmayı yapabilirsiniz. Aslında bu çalışmaya origami sanatıyla yapılan kağıttan pasta çalışması da diyebiliriz.

Çünkü efektli bir kağıttan çalışma olduğunu söyleyebiliriz. Evde okul öncesi yapılan çalışmaları sitemizde hatta bu yazımın hemen altında görebilirsiniz.

Kağıttan 3 boyutlu kalp yapmak veya benzeri çalışmaları hemen bu makalemin altında bulabilirsiniz. Şimdi sizleri kağıttan üç boyutlu çalışma yapmak için resimli örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


okul-oncesi-kagittan-3-boyutlu-dogum-gunu-pastasi-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7495.html

Fimo Hamurundan Kayıp Balık Nemo Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*