OKUL ÖNCESİ KARTON YAĞMURLU BULUT SARKAÇ

 

 

0

 

Okul öncesi karton yağmurlu bulut sarkaç yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Anlatımlı karton çalışmaları sayesinde kısa sürede harika çalışmalar yapıp, evinizde sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz.

Okul öncesi kategorisinde birçok güzel karton ve oyuncak yapımı çalışmalarının anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Çocuklarınızın okul öncesi el becerilerini geliştirmelerine de yardımcı olmuş olursunuz. Kolay yapılan karton el işi çalışmaları ve çocukları ilgilendiren güzel eğlenceli çalışmaları hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz.

 

 

Onları da inceleyebilirsiniz. Gerçekten çok güzel çalışmalar var. Bu tür güzel çalışmaları sitemizde daha önce çokça kez paylaşmıştım. Şimdi sizleri bu güzel okul öncesi karton bulut sarkaç çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

okul-oncesi-karton-yagmurlu-bulut-sarkac

 

 

Daha önce paylaştığımız TAHTA ÇUBUKLA KOLAY TAKI KUTUSU YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir