OKUL ÖNCESİ KARTONDAN KUŞ KAFESİ SARKAÇ YAPMAK

 

 

0

 

Okul öncesi kartondan kuş kafesi sarkaç yapmak için paylaştığımız bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilir ve sarkaç olarak çocuk odasında kullanabilirsiniz. Kartondan kuş kafes sarkaç süs çalışmasını çocuklarınızla da yapabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmayı çocuklarınızla birlikte yapıp el becerilerini geliştirmelerine de yardımcı olmuş olursunuz. Okul öncesi karton kuş kafes çalışmaları ile boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz. Bu tür süs sarkaç çalışmalarını yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

 

 

Anlatımlı sarkaç süs çalışmaları yapmak için sitemizde ki öğretici resimlerden keyifle yararlanabilirsiniz. Kolay yapılan karton kuş kafes süs çalışmasının detaylı anlatımı ise şöyle ;

source : pinterest

okul-oncesi-kartondan-kus-kavesi-sarkac-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız POLAR KUMAŞINDAN SEVİMLİ ELDİVEN YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir