OKUL ÖNCESİ NOEL BABA RESİM ÜZERİNDE TOPLAMA ÇIKARMA ÖĞRENME

 

 

0

 

Okul öncesi noel baba resim üzerinde toplama çıkarma öğrenme örneklerini ilk gördüğümde çocuklar için ne kadar faydalı olabileceğini düşündüm. Düşünsenize sevdikleri bir resim ve resmin içinde rakamları toplayın diyor.

Çocuklarınız hem boyama resmine sahip olmuş oluyorlar. Hem de matematiklerini geliştirmiş oluyorlar. Bu tür benzer çalışmaları buldukça yine sitemizde sık sık paylaşacağım.

Hem hoşuma gitti. Hem de çocukların eğitimi için önemli bir çalışma olabileceğini düşünüyorum. Okul öncesi boyama resimleri ve toplama çıkarma bölme çarpma işlemi olan resimler hem eğlenceli duruyor.

Hem de çocuklarınızı eğitici duruyor. Şimdi sizleri örnek noel baba resmi ve matematik işlemleri olan resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

noel-baba-resim-ustunde-toplama-cikartma-ogrenme

source

 

Daha önce paylaştığımız YENİ KOLAY HAYVAN RESİM ÇİZİMLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir