OKUL ÖNCESİ PLASTİK TABAKTAN ŞAPKA YAPMAK

 

 

0

 

Okul öncesi plastik tabaktan şapka yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı çocuklarınıza öğretebilirsiniz. Yapımında kesici aletler olacağı için biraz dikkat etmenizi istirham edeceğim.

Yahut yaparken önemli yerleri sizin yapmanızı önerebilirim. Çocuklarınızla birlikte bu tür eğlenceli aktiviteler yaparak hem keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Hem de çocuklarınıza el işi becerilerini geliştirmelerinde yardımcı olursunuz. Okul öncesi plastik tabaktan şapka yapmak için paylaştığım resimli anlatımda adım adım nasıl yapıldığı belirtiliyor.

Plastik tabaktan veya kağıt tabaktan şapka yapımını önce siz deneyin. Daha sonra çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Çünkü plastik tabak biraz sert ve yanlış kesildiğinde kesici bir araç görevi görebiliyor.

 

 

Bu yüzden kesici ve delici özelliği olması nedeniyle çocuklarınızla birlikte bu çalışmaları yapmanızı tavsiye ediyoruz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

okul-oncesi-plastik-tabaktan-kolay-sapka-yapmak

source

Daha önce paylaştığımız KOLAY NOEL BABA BOYAMA RESİMLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir