OKUL ÖNCESİ RENKLİ FON KAĞITTAN MAKET KURBAĞA YAPMAK

 

 

0

 

Okul öncesi renkli fon kağıttan maket kurbağa yapmak için bu tür çalışmalar arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımda sizlere paylaştığım çalışma çocuklarınızı ilgilendiren bir türdür.

Hem nasıl yapacağınızı gösteren anlatımdan yararlanarak kolay bir şekilde sizde bu güzel çalışmayı çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz.

Anlatımlı kağıttan maket kurbağa yapmak için paylaştığım çalışmayı çocuklarınızla birlikte yapmanızı öneriyorum. Hem onların el becerilerini geliştirmiş olursunuz.

Hem de bu tür karton çalışmaları ile eğlenceli zamanlar geçirerek güzel maket çalışmaları yapmış olursunuz. Evde kolay yapılan karton çalışmalarını veya okul öncesi çalışmaları çok yönlü olarak sitemizde bulabilirsiniz.

Şimdi sizleri okul öncesi renkli fon kağıdından yapılan kurbağa maketinin anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

okul-oncesi-rekli-fon-kagidindan-kurbaga-maket-yapmak

source

Daha önce paylaştığımız PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir