OKUL ÖNCESİ RESİMLİ NOT KAĞIDI YAPMAK

 

 

0

 

Evde çocuklarınızla hazırlayacağınız bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Okul öncesi resimli not kağıdı yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımda tüm detaylara yer verilmiş.

Yapmanız gereken tek tek kağıt kalem malzemeleri hazırlamak ve çalışmayı yapmaya başlamak. Malzemeleri ise kırtasiyelerden veya hobi marketlerden satın alabilirsiniz.

Evde resimli not kağıdı yapmak veya bu tür çalışmaları sarkaç süs şeklinde buz dolabında veya farklı yerlerde de kullanabilirsiniz.

Okul öncesi süslü not kağıdı yapmak desem de bu güzel çalışmayı ilk okula giden çocuklarınızla da yapabilirsiniz. Eğlenceli olan bu çalışmada henüz resim çizmeyi yeni öğrenmiş çocuklarınızın karaladığı resimli not kağıtları da yapabilirsiniz. Şimdi sizleri süslü not kağıdı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

okul-oncesi-resimli-not-kagidi-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7339.html

 

Daha önce paylaştığımız RENKLİ İPLERDEN KOLAY BİLEKLİK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir