OKUL ÖNCESİ YOĞURT KOVASINDAN BALİNA YAPMAK

 

 

0

 

Okul öncesi yoğurt kovasından balina yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını çocuklarınızla yapmalısınız. Hem kolay yapılıyor. Hem de malzemeleri temin ettikten sonra çocuklarınızla eğlenerek çok güzel bu el işi beceri çalışmasını kısa sürede yapabilirsiniz.

Anlatımlı okul öncesi maket çalışması sayesinde çocuklarınızla keyifli bir pazar geçirebilirsiniz. Hem çocuklarınızı sevindirecek zamanlar yaratmış olursunuz. Hem de onlarla birlikte bu güzel maket çalışmasını yaparak el becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmuş olursunuz.

Evde kolay maket yapmak için daha önce de çoğu keze çok güzel çalışmaların anlatımlarını paylaşmıştım. Kolay yapılan çalışmalar sayesinde sizde çocuklarınıza maket yapmayı, el işi kağıdından maket yapımını ve keyifli zamanlar geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Bu tür el becerisi isteyen çalışmaları çocuklarınızla birlikte yaparak, onların özgüvenini ve okul öncesi eğitim derecesini de arttırmış oluyorsunuz. Bu tür çalışmaları her zaman çocuklarınızla birlikte yapmanızı öneririm.

 

 

Hemen bu yazımın altında birçok örnek ve benzer çalışmaya da ulaşabilirsiniz. Anlatımlı maket çalışmaları ile sizde çok güzel oyuncaklar veya maket çalışmaları yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

okul-oncesi-yogurt-kovasindan-balina-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız GÜNLÜK SEVİMLİ GİYİM KOMBİN ÖNERİSİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir