ÖRGÜ AYAKKABI PATİK MODELİ

 

 

0

 

Örgü ayakkabı patik modeli yapmak isteyenler için örnek yapılmış halini buldum. Bu tür çalışmaların daha önce nasıl yapıldığını gösteren ve anlatan çalışmaları sitemizde sıkça paylaştığımı hatırlıyorum.

Bu tür çalışmaların yapılışını gösteren anlatımlar bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacaktır. Mutlaka onlara göz atmanızı da öneriyorum.

Örgü ayakkabı şeklinde patik yapmak veya çorap yapmak isteyenler için örnek olması amacıyla paylaştım. Nasıl yapıldığını bu çalışma da fazla belirtmemişler. Sadece farklı modelleri ve değişik hallerinin resimlerini paylaşmışlar.

Ancak araştırmalarım sürüyor. Yapımını gösteren çalışmaları buldukça yine sitemizde paylaşmaya devam edeceğim. Örgü ayakkabı patik modeli ile sizde evinizde bu tür çalışmalar yapacağınız zaman paylaştığım bu güzel örneklerden fikir edinebilirsiniz. Şimdi sizleri örnek ayakkabı örgü patik modelleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

orgu-ayakkabi-patik-modeli

source

 

Daha önce paylaştığımız KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir