ÖRGÜ AYAKKABI PATİK MODELİ


orgu-ayakkabi-patik-modeli-564x415

Örgü ayakkabı patik modeli yapmak isteyenler için örnek yapılmış halini buldum. Bu tür çalışmaların daha önce nasıl yapıldığını gösteren ve anlatan çalışmaları sitemizde sıkça paylaştığımı hatırlıyorum.

Bu tür çalışmaların yapılışını gösteren anlatımlar bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacaktır. Mutlaka onlara göz atmanızı da öneriyorum.

Örgü ayakkabı şeklinde patik yapmak veya çorap yapmak isteyenler için örnek olması amacıyla paylaştım. Nasıl yapıldığını bu çalışma da fazla belirtmemişler. Sadece farklı modelleri ve değişik hallerinin resimlerini paylaşmışlar.


Ancak araştırmalarım sürüyor. Yapımını gösteren çalışmaları buldukça yine sitemizde paylaşmaya devam edeceğim. Örgü ayakkabı patik modeli ile sizde evinizde bu tür çalışmalar yapacağınız zaman paylaştığım bu güzel örneklerden fikir edinebilirsiniz. Şimdi sizleri örnek ayakkabı örgü patik modelleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

orgu-ayakkabi-patik-modeli

source

KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*