Örgü Bardak Kılıfı Modelleri

 

 

1

 

Örgü Bardak Kılıfı

Örgü bardak kılıf modellerini bu başlıkta topladık. Gerçekten harika çalışmalar olduklarını söylemek isterim. Örgü bardak kılıfı yaparak soğuk kış günlerinde elinizi bardağın ısısı yakmayacak şekilde kılıfın sıcaklığında kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

 

 

Anlatımlı örgü bardak kılıfı yapımını gösteren çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz. Bu yazımızın altında yer alan benzer içerikler ekranından da değişik çalışmalara ve yine bu güzel çalışmanın anlatımına benzer örneklere ulaşabilirsiniz.

Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenerek kendinize yada satış amaçlı yapabilirsiniz. Birbirinden güzel örgü örnekleri ve örgüden yapılan bu tür değişik fikirleri buldukça paylaşıyoruz. Sitemizde bu tür çalışmalardan bolca var. Kolay gelsin.

 

 

Daha önce paylaştığımız Örgü Çiçek Modelleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. neriman kazmacı dedi ki:

    örgü bardak kılıflar çok güzel ve çok şirinlerrrrrrr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir