ÖRGÜ BAYAN ÇANTA MODELLERİ


Örgü bayan çantalarını daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımda da sizlere çok güzel ve kolay yapılan örgü çanta örneklerini paylaştım. Bu yazımda yapımını anlatmadım.

Ancak yapılışını gösteren birkaç videoyu da yazımın sonunda görebilirsiniz. Örgü bayan çanta örneklerini sitemizde yer alan moda kategorisinde bulabilirsiniz.

Hatta bu yazımın altında da karşınıza yapımını gösteren ve diğer örgü çantaların örneklerine ulaşabilirsiniz. Evde kolay örgü çanta yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışmalardan yararlanarak sizde bu tür çalışmalar yapabilir ve hatta satarak para da kazanabilirsiniz.

Örgüden çanta yapmak aslında zor gibi gözükse de tığ işi çanta yapımını anlatan çalışmaları daha önce detaylı bir şekilde resimli ve videolu anlatımlar şeklinde paylaştığımı hatırlıyorum.

Sizde kolaylıkla yapabilir ve kıyafetlerinizle kombine edip rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şimdi sizi örgü çanta modelleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

https://www.youtube.com/watch?v=H9zTj2KEqdk

 

https://www.youtube.com/watch?v=5wKjbTfpnOI

source : pinterest.com

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*