ÖRGÜ BAYAN ÇANTA MODELLERİ

 

 

0

 

Örgü bayan çantalarını daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımda da sizlere çok güzel ve kolay yapılan örgü çanta örneklerini paylaştım. Bu yazımda yapımını anlatmadım.

Ancak yapılışını gösteren birkaç videoyu da yazımın sonunda görebilirsiniz. Örgü bayan çanta örneklerini sitemizde yer alan moda kategorisinde bulabilirsiniz.

Hatta bu yazımın altında da karşınıza yapımını gösteren ve diğer örgü çantaların örneklerine ulaşabilirsiniz. Evde kolay örgü çanta yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışmalardan yararlanarak sizde bu tür çalışmalar yapabilir ve hatta satarak para da kazanabilirsiniz.

Örgüden çanta yapmak aslında zor gibi gözükse de tığ işi çanta yapımını anlatan çalışmaları daha önce detaylı bir şekilde resimli ve videolu anlatımlar şeklinde paylaştığımı hatırlıyorum.

 

 

Sizde kolaylıkla yapabilir ve kıyafetlerinizle kombine edip rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şimdi sizi örgü çanta modelleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest.com

 

Daha önce paylaştığımız ÇATALLA YÜN İPTEN PONPON ÇİÇEK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir