ÖRGÜ BEBEK PATİK MODELİ

 

 

1

 

Örgü bebek patik modeli arayanlar olabilir. Bu güzel kendin yap çalışmasında adım adım ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Sizde örgüden parçaları yaptıktan sonra bu güzel birleşim çalışmasını uygulayabilir ve kısa sürede çok güzel örgü bebek patiği yapabilirsiniz.

Daha önce de örgüden bebek patik modelleri paylaşmıştık. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı bebek patik modeli çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Altta yer alan benzer örgü bebek patik örnekleri de işinize yarayacak. Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve para kazanabilirsiniz.

 

 

Sevdiklerinizin bebekleri için yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Anlatımlı kolay bebek patik modeli yapmak için sitemizde ki diğer anlatımlı video veya ders niteliğindeki resimli anlatımları da incelemenizi tavsiye ederim. Kolay gelsin.

source : pinterest

orgu-bebek-patik-modeli

 

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞ BEBEK AYAKKABI MODELİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Zehra dedi ki:

    Çok güzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir