Örgü Bileklik Yapımı

orgu-bileklik-yapimi-737x415

Örgü Bileklik Yap

Örgü anlatımları, örgü paylaşımları köşemizden yine merhaba, bu yazımızda sizlere örgü bileklik yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız. Evde örgü bileklik yaparak kendinize yeni güzel takılar yapabilirsiniz. Yine satış amaçlı bu tür çalışmalar yaparak kendinizi geliştirebilir ve farklı yaptığınız takıları satarak iyi paralar da kazanabilirsiniz.

Evden para kazanmak isteyen bayanlara sesleniyorum. Bu güzel çalışmayı öğrenip fazlaca yapıp internet üzerinden de satabilirsiniz. Benzer para kazandıracak çok güzel takı çalışmalarını sitemizde bulabilir ve yapımını öğrenebilirsiniz. Kendinize veya sevdiklerinize de güzel takılar yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

orgu-bileklik-yapimi

mesh bracelet made – Netz Armband gemacht – mesh bracelet – pulseira feita de malha – maglia braccialetto fatto – mesh armbånd lavet

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*