Örgü Boyunluk Nasıl Yapılır

 

 

0

 

Evde örgü boyunluk nasıl yapılır diyenler için bu yazımda çok güzel bir anlatımlı çalışma paylaştım. Daha önce de örgüden boyunluk yapmak için birçok resimli anlatım ve anlatımlı video paylaşmıştım.

Aşama aşama nasıl yapacağınızı anlatan çalışma sayesinde soğuk kış aylarını bu güzel örgü boyunluk ile hasta olmadan geçirebilirsiniz. Kendinize uygun renkte ve biçimde yapabileceğiniz çalışma ile elbiselerinize uyumlu bir şekilde bu güzel çalışmayı yapabileceğinizi düşünüyorum.

Evde örgü boyunluk modeli yapmak için hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak benzer yazıları da incelemenizi öneriyorum.

 

 

Örgüden kolay boyunluk nasıl yapılır diyorsanız şimdi sizleri anlatımlı video ve örnek resimlerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

https://www.youtube.com/watch?v=h2nm-Bd1vN8

resim source : pinterest.com

 

Daha önce paylaştığımız HOBİ ÇUBUKLARINDAN BARDAK ALTLIĞI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir