Örgü Çanta Nasıl Yapılır? Resimli Videolu

 

 

0

 

Örgü Çanta Nasıl Yapılır? Resimli Videolu

Kullanışlı ve farklı tarzınız olsun ister misiniz? bu çantalar ile fark edilirsiniz. Sizde bu yazımızdan sonra artık bir örgü çanta sahibi olacaksınız. Gerçekten şahane görüntüsü ile arkadaşlarınız sizden kendilerine hediye etmenizi dahi isteyebilirler.

Çok güzel bir çalışma olan örgü çanta nasıl yapılır? konulu yazımda paylaşacağım örnek resimler ve anlatımlı videolar çok işinize yarayacak. Anlatımlı videoları izleyerek bu güzel örgü çantaların nasıl yapıldığını kolaylıkla öğrenebilir ve sizde evinizde keyifle yapabilirsiniz.

Fakat hediye olarak düşünülecek bir çanta olmayabilir. Bunun nedeni ise biraz zahmetli bir yapılışı vardır. Göz nuru olan bu çantaları hazırlarken, tığ veya şişlerden yararlanabilirsiniz. Bu çanta için seçeceğiniz ip cinsi, kalınlığı, şiş ve şişin kalınlığı gibi yine tığ ölçüsü de son derece önemli kriterlerdir.

 

 

Üstte resimde gördüğünüz örgü çanta şiş ile yapılmış. Örgü tekniği olarak ta haroşa ve selanik örgü tekniğinden yararlanılmış.

 

mesh bags – sacs en filet – Netztaschen

 

 

Daha önce paylaştığımız Nelerden Çanta Yapılır? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir