Örgü Çanta Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Örgü Çanta Yap

Örgü çanta yapımı ile ilgili bir başka çalışma ve resimli anlatımla yine karşınızdayız. Bu yazımızda da sizlere pratik bir şekilde örme çanta yapabileceğiniz bir örnek çalışma paylaşacağız. Altta yine resimlerin hemen altından anlatımlı örgü çanta yapımıyla ilgili videolu anlatımlara da ulaşacaksınız. İzleyerek sizde kısa sürede örgü çanta yapmayı öğrenebileceksiniz.

Altta yer alan resimli anlatımdan da yararlanabilir ve örneği geliştirebilirsiniz. Örgü çanta yapmak için diğer paylaştığımız çalışmaları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı örgü çanta yapımı sayesinde sizde kendinize veya sevdiğiniz birisine örgü çanta yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=qIwxuJEnu-E

construction of mesh bags – Bau von Mesh-Taschen – construction de sacs en filet – construção de sacos de malha – costruzione di borse di maglia – konstruktion af maske poser

 

 

Daha önce paylaştığımız Çoraptan Kardan Adam Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir