Örgü Çanta Yapılışı Resimli Anlatım


orme-canta-yapilisi9-600x415

Örgü Çanta Yap

Örgü çanta yapımı ile ilgili bir başka çalışma ve resimli anlatımla yine karşınızdayız. Bu yazımızda da sizlere pratik bir şekilde örme çanta yapabileceğiniz bir örnek çalışma paylaşacağız. Altta yine resimlerin hemen altından anlatımlı örgü çanta yapımıyla ilgili videolu anlatımlara da ulaşacaksınız. İzleyerek sizde kısa sürede örgü çanta yapmayı öğrenebileceksiniz.


Altta yer alan resimli anlatımdan da yararlanabilir ve örneği geliştirebilirsiniz. Örgü çanta yapmak için diğer paylaştığımız çalışmaları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı örgü çanta yapımı sayesinde sizde kendinize veya sevdiğiniz birisine örgü çanta yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

https://www.youtube.com/watch?v=qIwxuJEnu-E

construction of mesh bags – Bau von Mesh-Taschen – construction de sacs en filet – construção de sacos de malha – costruzione di borse di maglia – konstruktion af maske poser

Çoraptan Kardan Adam Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*