Örgü Çanta Yapımı

orgu-canta-yapimi4-522x415

Örgü Çanta Yap

Örgü köşemize bu gün yeni eklediğimiz bir çalışmayı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Yine nette gezerken karşılaştığımız son derece güzel ve gösterişli bir örgü çantanız olsun ister misiniz? Resimli anlatımından yararlanabilir ve sizde evde el yapımı örgü çantanızı yapabilirsiniz.

Evde örgü çanta yapımıyla uğraşıyorsanız bu güzel çalışma size fikir verebilir. Yada ilham alabilirsiniz. Evde örgü motifli çanta yaparak kendinize yeni bir çanta üretmiş olursunuz. Hatta farklı ve fazla yapıp satabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere hediye amaçlı da yapıp sunabilirsiniz. Çok güzel bir doğum günü hediyesi olabilir. Kolay gelsin.

mesh bag construction – Netztasche Bau – mesh construction de sac – saco de malha de construção – maglia costruzione bag – mesh taske byggeri

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*