Örgü Çiçek Modelleri


orgu-cicek-modelleri25-570x415

Örgü Çiçek Modeli

Bu başlığımızda sizlere örgü çiçek modellerini bir araya getirdik. Hepsi alıntı ve örnek çalışmalardır. Bu başlık sadece fikir almanız açısından tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Birbirinden değişik ve güzel örgü çiçek motif örneklerini sizler için derledik. Umarım beğenirsiniz. Sizde evde örgüden çiçek motifi yapmak istiyorsanız veya yapıyorsanız, bu güzel örnekler işinize yarayacaktır.


Hatta ilham alacağınız motiflerin olduğunu düşünüyorum. Sitemizde eğitici olarak örgü çiçek örneği yapımıyla alakalı resimler ve videolar da yer alıyor. Hemen altta karşınıza çıkacaklar. Mutlaka onları da incelemeyi unutmayın. Birbirinden değişik örgü çiçek motifleri ile şimdi sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Tığ İşi Çilek Yapılışı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*