ÖRGÜ ÇORAP TERLİK MODELİ ÖRNEĞİ

orgu-corap-terlik-modeli-ornegi-325x415

Örgü çorap terlik modeli örneği için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı olan çalışma da fazla detay verilmemiş. Ancak bu tür çalışmalar yapacak olanların fikir edinebileceğini düşünüyorum.

Kolay yapılan patik veya terlik çalışmalarını hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Onları da incelemenizi öneririm. Evde kolay yapılan örgü patik veya tığ işi patik çalışmalarını sürekli olarak sitemizde paylaşmıştım.

Anlatımlı olmaları sayesinde nasıl yapıldıklarını kısa sürede öğrenebilir ve sizde aynısını yapabilirsiniz. Örgü çorap terlik modeli yapmak için paylaştığım çalışmanın videolu anlatımını bulduğumda da yine yazıya sonradan eklemeyi düşünüyorum.

Çünkü bu tür fikirlerin birde yapımını anlatan çalışmaları bulduğumuzda oldukça neşeleniyoruz. Şimdi sizleri örgü çorap terlik çalışmasının kısa ve özet anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

orgu-corap-terlik-modeli-ornegi

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*