ÖRGÜ ÇORAP TERLİK MODELİ ÖRNEĞİ

 

 

0

 

Örgü çorap terlik modeli örneği için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı olan çalışma da fazla detay verilmemiş. Ancak bu tür çalışmalar yapacak olanların fikir edinebileceğini düşünüyorum.

Kolay yapılan patik veya terlik çalışmalarını hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Onları da incelemenizi öneririm. Evde kolay yapılan örgü patik veya tığ işi patik çalışmalarını sürekli olarak sitemizde paylaşmıştım.

Anlatımlı olmaları sayesinde nasıl yapıldıklarını kısa sürede öğrenebilir ve sizde aynısını yapabilirsiniz. Örgü çorap terlik modeli yapmak için paylaştığım çalışmanın videolu anlatımını bulduğumda da yine yazıya sonradan eklemeyi düşünüyorum.

 

 

Çünkü bu tür fikirlerin birde yapımını anlatan çalışmaları bulduğumuzda oldukça neşeleniyoruz. Şimdi sizleri örgü çorap terlik çalışmasının kısa ve özet anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

orgu-corap-terlik-modeli-ornegi

source

 

 

Daha önce paylaştığımız KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir