Örgü Deniz Yıldızı Örneği – Resimli Şablon

 

 

0

 

Örgü Deniz Yıldızı Örneği – Resimli Şablon

Örgü yazılarıma bir yenisini daha ekliyorum. Örgü çalışmalarınızda kullanacağınız çok güzel bir motif paylaşacağım. Yapımı anlatılmıyor ama örgü deniz yıldızı örneğinin şablonundan yararlanarak sizde evinizde bu güzel örneği yapabilirsiniz. Şablonunu paylaşacağım örgü deniz yıldızı gerçekten de güzel gözüküyor. Farklı çalışmaları gördükçe sizlere de paylaşmak istiyorum.

Yine farklı çalışmaları sitemizde yer alan örgü işleri, örgü modelleri kategorilerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Farklı örgü çalışmalarını her zaman sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Sizlerinde örgü çalışmaları varsa ve aşama aşama anlatımlarını resim olarak çektiyseniz? bize gönderin adınız ile yayınlayalım. Farklı örgü çalışması olan deniz yıldızı şablonundan sizde yararlanın bu güzel çalışmayı kısa sürede yapın.

 

 

yeni-orgu-deniz-yildizi-ornegi-sablonlu

source : http://hobbywork.ru/vyazhem-morskuyu-zvezdu-kryuchkom/

Strick Seesterne  – knitted starfish – étoiles de mer tricoté

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Brandadan Su Balonu Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir