ÖRGÜ EL ÇANTASI ŞABLON ÖRNEKLİ

 

 

0

 

Örgü el çantası şablon örnekli bir şekilde bu yazımızda yer alıyor. Örgüden kolay el çantası yapmak için paylaştığım diğer kendin yap çalışmaları gibi bu güzel çalışma da ne yapmanız gerektiği açıklanmış. Resimlerden yararlanarak sizde güzel bir örgü el çantası yapabilirsiniz.

Evde bu tür el çantası çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Aynı zamanda bu güzel çalışmayı para cüzdanı olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Daha önce de örgüden para cüzdanı yapmak için bir takım şablonlar paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da inceleyebilirsiniz.

Anlatımlı örgü çanta veya cüzdan çalışmalarını hemen bu yazımızın altında da bulabilirsiniz. Örgü el çantası yapımı için paylaştığım diğer çalışmalarda detaylı olup, nasıl yapacağınız net bir şekilde aktarılmış.

 

 

Kısa sürede yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

orgu-el-cantasi-sablon-ornekli

 

Daha önce paylaştığımız ÖRGÜ PAPATYA ÖRNEĞİ NASIL YAPILIR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir