ÖRGÜ ELDİVEN MODELİ YAPIMI

 

 

0

 

Örgü eldiven modeli yapımıyla alakalı paylaştığım öğretici video da parmaksız eldiven modeli yapılmış. Kışın gelmesiyle soğuyan havalardan etkilenmemek için hem kendimizin hem de çocuklarımızın eldiven kullanma alışkanlıklarını geliştirmeliyiz. Örgü eldiven evde yapılabilir. Anlatımlı videodan bende yararlandım ve çocuklara örgü eldiven yapmaya başladım. Kar yağması yakındır ve kısa süre sonra havalar daha da soğuyacak. Bu yüzden sizlerde alttaki örnek resimlerdeki gibi anlatımdan istifade ederek örgü eldiven yapımını öğrenebilir ve yapabilirsiniz.

Örgü eldiven yapımı ise şöyle ;

Örgü eldiven yapımıyla ilgili anlatımdan sonra fikir edinmeniz ve nasıl eldivenler yapacağınızı göstermek için birkaç örnek resim de paylaşmak istedim. Buyurun ;

Gördüğünüz gibi örgü eldiven modelleri çok güzel. Sizde çocuklarınıza renkli örgü eldivenler yapabilir ve onları soğuklardan koruyabilirsiniz. Sitemizde örnek olarak ve anlatımlı birçok örgü eldiven modeli çalışmasına da ulaşabilirsiniz. Örgü eldiven modelleri olarak tığ işi veya kalın yün ipten de yapabileceğiniz çalışmaları buldukça yine sizlere getireceğim. Anlatımlı örgü eldiven örnekleri sayesinde hem kendinizi hem aile bireylerini kışın soğuklarından koruyabileceksiniz.

 

 

Üstelik çocuklarınızla ve eşinizle kar yağdığında dışarı çıkıp, kardan adam yapabilir ve soğuk karın etkisinden ellerinizi ördüğünüz eldivenler sayesinde koruyabilirsiniz. Sitemizde kardan adam yapımıyla ilgili de birçok güzel çalışma bulunuyor. Onları da inceleyebilirsiniz. Örgü eldiven yapımı olarak resimli anlatım ise şöyle ;

orgu-eldiven-yapilisi

orgu-eldiven-yapilisi

Gördüğünüz gibi resimli anlatımda iki şişle örgü eldiven yapımı tarif edilmiş. Sizde yararlanabilir ve çok güzel örgü eldiven modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Anlatımlı eldiven modeli sayesinde soğuk kış günlerini atlatacağınız sevimli eldivenlere de sahip olabileceksiniz. Umarım bu çalışmamızı beğenmişsinizdir. Kolay gelsin.

 

Daha önce paylaştığımız Hobikafa.Com Tanıtım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir