Örgü Erkek Atkı Modelleri

 

 

2

 

Örgü atkı modellerini oldum olası sevmişimdir. Birbirinden güzel motifli işlenen atkıların daha önce sitemizde yapılışını da vermiştik. Ama bu yazımda sizlere hem örnek resimli halini, hem de slayt şeklinde video halini paylaşmak istedim.

Evde tığ işi atkı yapıyorsanız veya değişik erkek atkı modelleri üzerine araştırmalar yapıyorsanız, bu örnekler işinizi görecektir. Özellikle de mor renk erkek atkısına bayıldım. Yiğenime örmek istedim fakat şemasını yada tarifini net üzerinde bulamadım.

Örgü atkı yapımıyla ilgili sitemizde paylaştıklarımız bu içeriğin altından karşınıza çıkacaktır. Onları incelemenizi ve nasıl atkı yapılacağını öğrenmenizi öneririm. Hatta dikişsiz atkı örme veya elle atkı nasıl örülür gibi konulara da sitemizde değindiğimizi hatırlıyorum. Hepsi bir bir karşınıza çıkacak.

 

 

Örgü erkek atkıları

Erkek atkı örnekleri olarak az sayıda resim paylaştığımın farkındayım. Ancak motif veya desen olarak hoşuma gidenleri seçmek istedim. Hemen altta ise video olarak slayt şeklinde atkıların modellerine bakabilirsiniz. Birbirinden değişik ve güzel örgü erkek atkı modellerine ulaşacaksınız.

Erkek atkısı yaparken değişik motifler ve örnekler arıyorsanız da ilerleyen günlerde sitemizde eğitici bir şekilde içeriklerini paylaşacağımı da belirtmek isterim. Güzel atkı örnekleri ile görüşmek dileğiyle. Şimdilik kendinize iyi bakın hanımlar. Beğendiğiniz modelleri yoruma ekleyin, tarifini bulalım veya üzerinde tartışalım. İyi günler.

 

Daha önce paylaştığımız Yumurta Kolisinden Neler Yapılır? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. Cennet dedi ki:

    21. Dk daki gri atkı?

  2. esra dedi ki:

    evet bende aynı gri akının yapılışını araıyorum yardımcı olursanız seviznirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir