Örgü Hayvan Motif Örnekleri

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere bir çalışmanın nasıl yapıldığını veya resimli anlatımını paylaşmadım. Paylaşım olarak örgü hayvan motif örnekleri buldum.

Örgü hayvan örneği arayanlar veya tığ işi hayvan motifi yapmak isteyenler için fikir oluşturacak örnekler olduğunu söyleyebilirim. Tığ işi hayvan motifi yapmak için çalışma arıyorsanız sanırım bu ilk paylaşımım olacak.

İlerleyen günlerde nasıl yapıldığını anlatan resimli anlatım ve anlatımlı videoları da paylaşacağım. Örgüden hayvan motifi yapmak için paylaştığım resimlerde birkaç farklı hayvanın örgüden yapılmış örnekleri bulunuyor.

 

 

Bu tür hayvan motifleri yaparak elbise süsleme, yorgan süsleme ve daha birçok süsleme çalışmalarında kullanabileceğinizi söyleyebilirim. Örgüden hayvan motifi yapmak için örnek resimler ise şöyle ;

orgu-hayvan-motif-ornekleri

source : http://postila.ru/post/17353864

Daha önce paylaştığımız Örgü İpinden Dantel Çiçek Motifi Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir