Örgü Hayvan Motif Örnekleri

orgu-hayvan-motif-ornekleri-230x415

Bu yazımda sizlere bir çalışmanın nasıl yapıldığını veya resimli anlatımını paylaşmadım. Paylaşım olarak örgü hayvan motif örnekleri buldum.

Örgü hayvan örneği arayanlar veya tığ işi hayvan motifi yapmak isteyenler için fikir oluşturacak örnekler olduğunu söyleyebilirim. Tığ işi hayvan motifi yapmak için çalışma arıyorsanız sanırım bu ilk paylaşımım olacak.

İlerleyen günlerde nasıl yapıldığını anlatan resimli anlatım ve anlatımlı videoları da paylaşacağım. Örgüden hayvan motifi yapmak için paylaştığım resimlerde birkaç farklı hayvanın örgüden yapılmış örnekleri bulunuyor.

Bu tür hayvan motifleri yaparak elbise süsleme, yorgan süsleme ve daha birçok süsleme çalışmalarında kullanabileceğinizi söyleyebilirim. Örgüden hayvan motifi yapmak için örnek resimler ise şöyle ;

orgu-hayvan-motif-ornekleri

source : http://postila.ru/post/17353864

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*