Örgü İpinden Dantel Çiçek Motifi Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay örgü ipinden dantel çiçek motifi yapmak olarak adlandırdığım bu çalışma da güzel bir resimli anlatım bulunuyor. Adımlarını gösterdikleri çalışmayı sizde evinizde zorlanmadan yapabilirsiniz.

Evde kolay yapılan çiçek motif örneği veya daha farklı çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz. Evde dantelden yapılan çiçek örneği çalışmalarını daha sonra tekrar paylaşmaya devam edeceğim.

Şimdi sizleri örgü ipinden dantel çiçek motifi yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakacağım. Evde dantel çalışmaları yapan bayanlar için daha önce de değişik ve güzel çalışmalar paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışmada çiçek deseni yapmak için dantel çalışmasının resimli anlatımı yer alıyor. Benzer çalışmaları ilerleyen günlerde paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi resimli anlatıma dönelim.

 

 

orgu-ipinden-dantel-cicek-motifi-yapmak

source : http://postila.ru/%D0%98%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B0_%D0%91%D1%80%D0%B0%D0%B3%D0%B8%D0%BD%D0%B0_ira_bra/rukodelie

 

Daha önce paylaştığımız Terlik Modeli Patik Nasıl Yapılır başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir