ÖRGÜ İPİNDEN DÜĞÜMLÜ SAÇ SÜSÜ YAPMAK

orgu-ipten-dugumlu-sac-susu-yapmak-550x415

Örgü ipinden düğümlü saç süsü yapmak için bulduğum bu ilginç kendin yap çalışmasını sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Kolay yapılan süs çalışmaları sayesinde sizde evinizde kendinize veya arkadaşlarınıza hediye amaçlı da bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Kolay yapılan süs çalışmaları sitemizde bol bol bulunuyor.

Hemen bu yazımın altında da karşılaşacağınız güzel süs çalışmaları sayesinde sizde örgü ipinden bileklik yapabilir veya takı yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu tür örgü bardaklık veya nihale yapımını da daha önce paylaştığımı hatırlıyorum. Benzer birçok çalışmayı örgü ipinden veya kalın bağcık ip ile yapabilirsiniz.

Ayakkabı bağından takı yapmak veya daha değişik takı çalışmalarını sitemizde bulabilirsiniz. Sizde evde farklı takı çalışmaları yapıyorsanız bize facebook adresimiz üzerinden gönderebilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde satış amaçlı olacak bu güzel ürünleri oluşturabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

orgu-ipten-dugumlu-sac-susu-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*