ADIM ADIM ÖRGÜ ÇİÇEK YAPMAK

Adım adım örgü çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışması hem farklı, hem de kısa sürede yapabilmeniz için tüm detaylar yer alıyor. Kısa sürede nasıl yapacağınızı öğrenebilir ve çok güzel örgü çiçek motifleri yapmayı öğrenebilirsiniz.

Adım adım ne yapmanız gerektiği belirtilen çalışma sayesinde sizde kısa sürede eğlenceli çalışmaları zorlanmadan yapabileceksiniz. Kolay yapılan örgü motifleri ve anlatımlarını sitemizde daha önce de çoğu kez paylaşmıştık.

Bu yazımızda da yine çok güzel çiçek örneği motif olarak anlatımlı bir şekilde veriliyor. Yapmanız gereken anlatımlı çalışmadan yararlanarak kısa sürede bu güzel çalışmayı tamamlamak.

 
 

Benzer örgü motiflerini ve örneklerini sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Anlatımlı motif çalışmaları ile sizde keyifli zamanlar geçirebilir ve zamanınızı bu tür çalışmalarla eğlenerek geçirebilirsiniz. Anlatımlı motif çalışması ile şimdi sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

adim-adim-orgu-cicek-yapmak

 

TIĞ İŞİ JAPON MOTİF ÖRNEĞİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. japon motif örnekleri, tığ işi japon motifi yapmak ve tığ işi japon motifleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir